BEŞİKTAŞ ÇAĞDAŞ

Kablosuz İnternet Otopark

İLETİŞİM

ADRES: MKM, UĞUR MUMCU CAD. NO:8, 34335 AKATLAR, BEŞİKTAŞ/İSTANBUL

TELEFON: (212) 351 93 90, (212) 351 93 92

BİLGİ

Çağdaş sanat sergileri ve etkinliklerine ev sahipliği yapan Beşiktaş Çağdaş, Beşiktaş Belediyesi tarafından kurulmuştur. 2.500 metrekarelik sergi alanı ve 5 metrelik tavan yüksekliği, konferans salonu ile Avrupa’daki müze formatındaki sanat galerileri arasında yer almaktadır.

Kent belediyeciliğinde devrim niteliğinde atılımlar yapan Belediyemiz ; başta çocuklarımız ve genç neslimiz olmak üzere toplumumuzun her kesimine kültür ve sanatı sevdirmeyi, onun eğitici gücünden yararlanarak yaratıcı, inisiyatif kullanan, pozitif düşünceye sahip bir yapı kazandırmayı amaç edinmiştir.

Beşiktaş Çağdaş, Türk Resmi’nin ustalarını ve yeni nesil sanatçılarını bir araya getiren konseptli sergileri, uluslararası projeleri, Türk Sanatı’nın alanında yetkin önemli isimlerine açtığı retrospektif sergileri ve ev sahipliği yaptığı önemli sergilere hazırladığı yayınları aracılığıyla Türk Plastik Sanatı’na hizmet etmektedir.

Koleksiyonlarda ve müzelerde yer alan eserlerin sergilendiği Beşiktaş Çağdaş, Çağdaş Türk Sanatı’na desteğini uluslararası düzeyde önemli projeleri ile sürdürmeye devam ediyor…

Beşiktaş Çağdaş, Beltaş Beşiktaş Belediyesi İşletmecilik San. ve Tic. A.Ş. tarafından işletilmektedir.
Levent Mah. Fulyalı Sokak No: 35 Beşiktaş- İstanbul
musterihizmetleri@beltas.com.tr

Beşiktaş Belediyesi


BKS logo

© 2023 Beşiktaş Belediyesi. Sitedeki tüm metin ve görseller Beşiktaş Belediyesi'ne aittir. İzinsiz kullanılamaz.

F5 İletişim