İSTANBUL
5 Aralık 2017

“THE GREATEST SHOWMAN”

“The Greatest Showman”

İKSV Galaları, sinemaseverlere yılbaşı hediyesi olarak Muhteşem Showman müzikalini sunuyor. “Show business”ı icat eden, hayatını “sihre ve hayranlığa” adayan Amerikalı vizyoner girişimci ve şovmen PT Barnum’un gerçek hayat öyküsünü anlatan çarpıcı müzikalin Türkiye prömiyeri 20 Aralık 2017 akşamı 21.30’da Cinemaximum City’s Nişantaşı’nda yapılacak.

Sıfırdan başlayıp dünya çapında sansasyon yaratan, gösteri dünyasının ünlü ismi PT Barnum’un hayatından ilham alan bu orijinal müzikalde Barnum’u Hugh Jackman canlandırıyor. Michael Gracey’nin yönettiği filmde ayrıca Zac Efron, Michelle Williams (Manchester by the Sea, Blue Valentine), Rebecca Ferguson (The Snowman, The Girl on the Train) ile The Disney Channel yıldızlarından Zendaya da rol alıyor.

Filmde yer alan şarkılar ise La La Land / Aşıklar Şehri’nin Oscar’lı şarkısı, “City of Stars”ın söz yazarı, müzisyen ikili Pasek & Paul imzasını taşıyor. Muhteşem Showman’de yer alan “This Is Me” adlı şarkı, 17 farklı ülkeden seçilen youtuber isimler tarafından seslendirildi. Bu renkli kadronun içinde cover parçalarla beğeni toplayan Ekin Beril de yer alıyor.

Türkiye’de 29 Aralık’ta vizyona girecek olan Muhteşem Showman’i sinemaseverler İKSV Galaları kapsamında ABD ile aynı günde, 20 Aralık’ta izleyecekler.

Biletler 5 Aralık 2017 tarihinde itibaren biletix‘ten alınabilir.

 

Haberi Paylaş:

Beşiktaş Belediyesi


BKS logo

© 2019 Beşiktaş Belediyesi. Sitedeki tüm metin ve görseller Beşiktaş Belediyesi'ne aittir. İzinsiz kullanılamaz.

F5 İletişim