İSTANBUL
18 Ekim 2017

O AN!

O an!

Selin Alemdar’ın izleyiciyi sanat ve moda dünyasının sahne arkasına davet ettiği fotoğraf sergisi Zeynep Arınç küratörlüğünde 19 Ekim – 2 Kasım 2017 tarihleri arasında Adahan İstanbul’un galerisinde sanatseverlerle buluşacak.

Serginin Küratörü Zeynep Arınç, “Selin Alemdar’ın fotoğrafları hayatın ta kendisi, hayatın o göz kırpan, “hadi gel oynayalım” diyen yanı… Sanatçı fotoğraflarıyla, izleyicisini her zaman mükemmel, en ince detayına kadar planlanmış, cazibeli bir dünyanın sahne arkasına götürüyor. Tüm bu mizansen içinde, sanatçının modelleri üzerindeki varlığı ve samimiyeti, insan doğasının hesaplanamaz, doğal ve hayatın içinden anlarını gözler önüne seriyor.” değerlendirmesini yapıyor.

Adahan İstanbul’da yer alan sergi pazartesi hariç her gün 11.00 – 19.00 saatleri arasında gezilebilir.

Selin Alemdar kimdir?
İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra Roma’da Istituto Europeo di Design ve Istituto Superiore di Fotografia’da fotoğrafçılık eğitimi alan Alemdar, İstanbul ve Milano’da yaşamakta ve çalışmaktadır. Çalışmaları Marie Claire, Elle TR, Harper’s Bazaar TR, Maxim, Gioia, Skylife, Instyle Home, Ebony, Vogue TR ve New York Times gibi birçok yerli ve yabancı yayında yer almıştır.

Haberi Paylaş:

Beşiktaş Belediyesi


BKS logo

© 2019 Beşiktaş Belediyesi. Sitedeki tüm metin ve görseller Beşiktaş Belediyesi'ne aittir. İzinsiz kullanılamaz.

F5 İletişim