HABERLER
4 Eylül 2015

EMEK SİNEMASI 2016’DA AÇILACAK

Emek Sineması 2016’da açılacak

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, restorasyonu devam eden Emek Sineması’nın 2016 yılında açılacağını bildirdi.

Beyoğlu Belediyesi’nden yapılan açıklamada, tarihi Emek Sineması’nda devam eden restorasyon çalışmalarında sona gelindiği belirtildi.

Sinemada yapılan restorasyon çalışmalarının binanın tarihi dokusuna ve karakterine uygun olarak kuyumcu titizliğiyle yapıldığı belirtilen açıklamada, sinemanın önümüzdeki yıl izleyicisine kavuşacağı aktarıldı.

Açıklamada, Belediye Başkanı Demircan’ın, sinemada yapılan çalışmaları yerinde incelediği ve yetkililerden bilgi aldığı belirtilerek, şu görüşlerine yer verildi:

“Emek Sinema Pasajı’nı eğer bir şeye benzetmek gerekirse, büyük bir alışveriş merkezi olan İstiklal Caddesi’nin sinema bölümü gibi görüyorum. Yeni haliyle Emek Sinema Pasajı Beyoğlu’nun en büyük tamamlayıcısı olacaktır. Çalışmaların bitmesine az bir süre kaldı. İnşallah 2016 yılında açılacak ve Beyoğlu sahnesine, sinemasına, kültür merkezine kavuşmuş olacak. Bu gururu hep birlikte yaşayacağız.”

Haberi Paylaş:

Beşiktaş Belediyesi


BKS logo

© 2019 Beşiktaş Belediyesi. Sitedeki tüm metin ve görseller Beşiktaş Belediyesi'ne aittir. İzinsiz kullanılamaz.

F5 İletişim