Sonsuzlarda

SONSUZLARDA

KONSER

İlk iki albümü "Sonsuzlarda I" ve "Sonsuzlarda II" ile büyük beğeni toplayan İlker Eser, kendi bestelerinden oluşan üçüncü albüm konserlerine başlıyor.

Etkinliği Paylaş:

18

Kasım2018

Fiyat

60-40 TL

BİLET AL

Sonsuzlarda

İlk iki albümü “Sonsuzlarda I” ve “Sonsuzlarda II” ile büyük beğeni toplayan İlker Eser, kendi bestelerinden oluşan üçüncü albüm konserlerine başlıyor. Sanatçı, kardeşliğin tüm dünyayı sarması ve sonsuzluğa yayılması amacıyla hazırladığı Sonsuzlarda albümleriyle dinleyicilerini sevgi dolu bir yolculuğa çıkarıyor… Konserlerinde kendi bestelerinin yanı sıra popüler Anadolu ezgileri, Türk sanat müziği eserleri, film müzikleri ve yabancı popüler eserleri de seslendiren İlker Eser’e piyanoda V. Özkan Turgay, çelloda Murat Süngü, kontrbasta Ufuk Akman ve davulda Yalçın Şaşmaz eşlik ediyor.

Prof. Dr. İlker Eser, müzik çalışmaları ve konserleri yanında, İstanbul Acıbadem Maslak hastanesinde göz doktoru olarak çalışıyor, Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyeliği yapıyor ve kendi patentli eğitim programı olan “Doktor Pratik”le ilk yardım seminerleri veriyor.

Fiyat

60-40 TL

BİLET AL
AKATLAR KÜLTÜR MERKEZİ (212) 351 93 82 / ZEYTİNOĞLU CAD. NO: 16, AKATLAR MERKEZ DETAYLARI

Beşiktaş Belediyesi


BKS logo

© 2019 Beşiktaş Belediyesi. Sitedeki tüm metin ve görseller Beşiktaş Belediyesi'ne aittir. İzinsiz kullanılamaz.

F5 İletişim