DANS ANA-LOG

DANS ANA-LOG

DANS

MDTistanbul, 10. sezonunda; elektronik müzik ile yapılmış olan Elektronika’nın ardından, analog müziklerle tasarlanmış koreografilerden dinamik bir derleme ile Dans Ana-Log başlığı altında renkli bir program sahneliyor.

Etkinliği Paylaş:

13

Kasım2019

DANS ANA-LOG

1 perde modern dans

MDTistanbul, 10. sezonunda; elektronik müzik ile yapılmış olan Elektronika’nın ardından, analog müziklerle tasarlanmış koreografilerden dinamik bir derleme ile Dans Ana-Log başlığı altında renkli bir program sahneliyor. Aynı zamanda MDTist repertuarının yapı taşları olan bu küçük ölçekli eserler toplamı, bir anlamda topluluğun 10 senelik hayatının günlüğü niteliğinde ve dansçıların özelliklerini ön plana çıkaran renkli ve dinamik bir programdır.

Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde (eski adıyla Fulya Sanat) gerçekleşecek olan temsillerde yerli koreograflarımız Ebru Cansız, Deniz Özaydın, Ejder-Deniz Keskin ile beraber, yabancı koreografların eserleri de olacak.

 

SÜLEYMAN SEBA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ (212) 215 60 37 / DİKİLİTAŞ MAH. HAKKI YETEN CAD. NO:10 BEŞİKTAŞ / İSTANBUL MERKEZ DETAYLARI

Beşiktaş Belediyesi


BKS logo

© 2020 Beşiktaş Belediyesi. Sitedeki tüm metin ve görseller Beşiktaş Belediyesi'ne aittir. İzinsiz kullanılamaz.

F5 İletişim