Ayda Bir Gün Sokak Bizim

AYDA BİR GÜN SOKAK BİZİM

FESTİVAL

Karaoğlan Gençlik Merkezi'nin STK'larla birlikte düzenlediği şenlik 22 Eylül'de Ali Suavi ve Kemal Türel sokaklarına uğruyor.

Etkinliği Paylaş:

22

Eylül2019

ÜCRETSİZ

Kamusal alanlarımızı, mahallelilik kavramını ve komşuluk ilişkilerimizi unutalı ne kadar uzun zaman oldu değil mi? Bir süredir hayatlarımızın ev ve işyeri arasına sıkıştığının farkında mısınız? Oysa ki bu kentin tüm sokakları, caddeleri ve meydanları bizim!

Bizlerin boşalttığı alanları arabaların doldurduğunu, mahalle teyzelerimizin şen kahkahalarının yerini korna seslerinin aldığını ve miniklerle dolu caddelerin trafiğe boğulduğunu üzülerek görüyoruz. Öyle çok da değil, daha yirmi yıl önce buralarda çocuklarımızın sesleri yükseliyordu, yaz akşamlarında komşularımızla çay içmenin tadını çıkarıyor, koyu muhabbetlerin zevkini yaşıyorduk. Biz, Beşiktaş Belediyesi olarak o günleri hatırlamak ve bu konuda ülkemize örnek olmak istiyoruz. Çünkü hem semtimizin hem de ülkemizin karşılıklı bağlarını güçlendirmeye ihtiyacı var.

Belediye olarak komşularımızı, esnafımızı ve ülkemizin aydınlık geleceği olan çocuklarımızı bir araya getiren bir şenliğe imza atıyoruz. Bu noktada tüm Beşiktaş halkını, Karaoğlan Gençlik Merkezimizin daha güzel bir kent için çalışan sivil toplum kuruluşları ile birlikte 22 Eylül 2019 Pazar günü Ali Suavi ve Kemal Türel sokaklarında düzenleyeceğimiz “Ayda Bir Gün Sokak Bizim” şenliğimize davet ediyoruz.

ÜCRETSİZ

KARAOĞLAN GENÇLİK MERKEZİ TÜRKALİ MAH. IHLAMURDERE CAD. NO: 50 BEŞİKTAŞ, TÜRKİYE MERKEZ DETAYLARI

Beşiktaş Belediyesi


BKS logo

© 2020 Beşiktaş Belediyesi. Sitedeki tüm metin ve görseller Beşiktaş Belediyesi'ne aittir. İzinsiz kullanılamaz.

F5 İletişim